Eğitim Danışmanlığı

Eğitim Danışmanlığı

Eğitim Danışmanlığı; Kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren, büyüklüğü fark-etmeksizin tüm kurum, kuruluş, vakıf, dernek ve işletmelerin yönetim ve yönetişim becerilerini geliştirmeye yönelik eğitimlerinde sizlere hizmet vermekteyiz.

İş yaşamında, söz konusu şirketin büyüklüğü ne olursa olsun, bilinçli ve akılcı adımlar atmak için etkin bir şekilde organize olmalı ve bu konuda eğitimler alınmalıdır. Yenilikçi kadromuz ile işletmelere eğitim danışmanlıkları sağlayarak, dünya standartlarında eğitim sunuyoruz. Eğitim danışmanlığı hizmeti almanın en önemli avantajı ise; temel teorik bilginin yanı sıra, ağırlıklı olarak gerçek iş dünyasında var olan deneyim ve uygulamaların da paylaşılmasıdır.

Eğitim danışmanlığı hizmetlerimizde hedef, bilgi paylaşımın ötesinde beceri ve yetkinlik kazandırmaktır. Alanında uzman ekibimiz ile, işletmelerin yönetici ve çalışan kalitesi açısından ,hedeflenen başarıya ulaşmaları adına, gerekli donanım ve bilgi doğrultusunda oluşturduğumuz projeler ile insan kaynakları ve eğitim alanında hizmetler veriyoruz.

Uzman danışmanlarımız aracılığı ile, sektörde var olan gelişimleri ve teknikleri yakından takip ederek, gerekli eğitim ve motivasyon danışmanlığı konusunda hizmet veriyoruz. Alanında uzman danışman ve eğitimcilerden oluşan profesyonel kadromuz sayesinde, deneyim ve bilginin eşliğinde, disiplinli ve analitik çalışmalar sunuyoruz. Bu kapsamda işletme ve kurumların yönetim ve yönetişim becerilerini geliştirmeleri adına yeni yöntem ve metodlar ile zenginleştirilen eğitimler düzenliyoruz. Danışmanlık alanında işletmelere uzun vadeli çözümler konusunda eğitim danışmanlığı sunuyoruz. Her sektöre uygun bilgi ve donanıma sahip eğitmenlerimiz aracılığı ile alanında iddialı bir kurum olarak hizmet mükemmelliği ve sürekliliği sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı Danışmanlık Hedefi

Bünyemizde yer alan firma ya da kurumlar için düzenlemiş olduğumuz danışmanlık  programımızda, yöneticilerin yönetsel yetkinliklerini en iyi şekilde kullanabilmeleri adına eğitim ve destek sağlıyoruz. Aynı zamanda yine yöneticilerin astlarını yönetirken nasıl daha verimli olabilecekleri , problem çözme yeteneklerini geliştirme ve doğru karar alma yetilerini geliştirmeleri adına eğitimler düzenliyoruz. Yönetsel sorumlulukları esnasında sektör farketmeksizin, farklı bakış açısı ile değerlendirme yetisini kazandırmayı hedefliyoruz.

Eğitimlerde kullanılan araçlar ve materyaller

  • PowerPoint Sunum
  • İnteraktif çalışma modu
  • Deneyim Transferi
  • Gerçek iş dünyası vakaları
  • Simülasyonlar
  • Grup Çalışmaları
  • Videolar
  • Sınıf içi uygulama çalışmaları, role playingler
  • Kitaplar ve Makaleler

İlgili Hizmetler

Birinci Sınıf Eğitim Danışmanı mı Arıyorsunuz?

Satın aldığınız herhangi bir finansal ürünle, saygın bir şirketten en iyi tavsiyeleri aldığınızı bilmeniz önemlidir, çünkü sık sık çevrimiçi veya internet üzerinden hassas bilgiler vermeniz gerekecektir.

Satın aldığınız herhangi bir finansal ürünle, saygın bir şirketten en iyi tavsiyeleri aldığınızı bilmeniz önemlidir, çünkü genellikle çevrim içi veya İnternet üzerinden hassas bilgiler vermeniz gerekir. saygın bir şirketten en iyi tavsiyeyi aldığınızı bilirsiniz.

Satın aldığınız herhangi bir finansal ürünle, saygın bir şirketten en iyi tavsiyeleri aldığınızı bilmeniz önemlidir, çünkü sık sık çevrimiçi veya internet üzerinden hassas bilgiler vermeniz gerekecektir.

Satın aldığınız herhangi bir finansal ürünle, saygın bir şirketten en iyi tavsiyeyi aldığınızı bilmeniz önemlidir, çünkü genellikle çevrimiçi veya internet üzerinden hassas bilgiler vermeniz gerekir. saygın bir şirketten en iyi tavsiyeyi aldığınızı bilirsiniz.