KOSGEB E-Ticaret Desteği

KOSGEB E-Ticaret Desteği

KOSGEB E-Ticaret Desteği, KOSGEB T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı tarafından e-ticaret işletmelerine sunulmakta olan destekleri ifade etmektedir.

E-Ticaret faaliyetleri son yıllarda ülkemizde büyük bir hızla artmaktadır. E-Ticaret platformlarında yer alan farklı ürün ve hizmet seçenekleri, bol çeşit, kolay ulaşım ve erişim, farklı fiyat aralıklarının değerlendirilebilmesi gibi unsurlar müşterilerin ilgisini çekmekte ve her geçen gün daha fazla müşteriye ulaşılmasını sağlamaktadır.

KOSGEB, girişimcilere sunduğu destekler ile girişim projelerinin hayata geçirilmesi ve geliştirilmesi hususlarında girişimcilere son derece önemli olanaklar oluşturmaktadır.

KOSGEB E-Ticaret Desteği

KOSGEB E-Ticaret Desteğinden faydalanabilecek girişimcilerde aranan nitelikler arasında KOSGEB tarafından verilen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri`ni başarı ile tamamlamış ve sertifika almış olmaları, şirketin kurulumunu takip eden 1 yıl içerisinde başvurunun gerçekleştirilmiş olması, şirketin kuruluş tarihini takip eden önceki 3 yıl içerisinde girişimci veya girişimcilerin gerçek kişi olarak bir firmanın kurulma aşamasında yer almamış olmaları, tüzel kişi olarak bulunulmuş bir firmanın payında %30 ve daha üzeri bir miktarda ortaklığa sahip olunmaması, girişimcinin SGK ile bağlantılı bir işletmede çalışmıyor olması yer almaktadır.

KOSGEB E-Ticaret Destekleri Detayları

KOSGEB E-Ticaret Destekleri, kuruluş desteği, kredi faiz desteği ve istihdam desteği olarak belirtilmektedir.

Kuruluş desteği, şahıs işletmeleri için 5.000 lira, anonim veya limited işletmeler için 10.000 lira olarak belirlenmiştir. Kredi faiz desteği, bankaların KOSGEB destekleri kapsamında 70.000 liraya kadar belirlenmiş olan kredi faiz desteklerini tanımlamaktadır. İstihdam desteği, işletmenin sahip olduğu veya alabileceği istihdam sayısına bağlı olarak belirlenmektedir. KOSGEB istihdam destekleri kapsamında 50.000 liraya kadar ödemeler sunulabilmektedir.

KOSGEB tarafından sunulan hibe destekleri ile pek çok girişimci iş projelerini hayata geçirebilmekte ve başarı ile sürdürebilmektedir. KOSGEB hibe destekleri hakkında ayrıntılı bilgi almak ve bir uzman ile çalışmak için Investurco ile iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi ve İletişim

Güven ve kalite anlayışıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı esas alan Investurco firmamızın hizmetlerini web sitemiz üzerinden inceleyebilir, merak ettiğiniz unsurlar hakkında web sitemizde yer alan “iletişim” sekmesinden irtibat numaralarını arayabilir veya mail adreslerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Paylaş:

Son Yazılar

Tarım Hibeleri

Tarım Hibeleri

Tarım Hibeleri, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından “Tarıma Yatırım, Geleceğe Yatırımdır” anlayışıyla sunulmaktadır. Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi Programı

Pazar Araştırma Şirketleri

Pazar Araştırma Şirketleri

Pazar Araştırma Şirketleri, pazar araştırmalarını bireysel veya kurumsal müşterileri için gerçekleştirerek onlara en uygun planlama stratejileri oluşturmaktadır. Pazar araştırması genel

KOSGEB Kredi Başvurusu

KOSGEB Kredi Başvurusu

KOSGEB Kredi Başvurusu, KOSGEB tarafından girişimcilere girişimlerine yönelik amaçlarını gerçekleştirebilmeleri doğrultusunda sağlanmaktadır. KOSGEB tarafından girişimci ve işletmelere sağlanmakta olan destekler

KOSGEB E-Ticaret Desteği

KOSGEB E-Ticaret Desteği

KOSGEB E-Ticaret Desteği, KOSGEB T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı tarafından e-ticaret işletmelerine sunulmakta olan