Hibe Destek Danışmanlığı

Hibe Destek Danışmanlığı

Hibe destek danışmanlığı hizmetinin temel amacı hibe alımında veya sonrasında en kolay ve hızlı yolu seçerek zaman tasarrufu sağlamaktır. Hibe desteğinde gerekli AR-GE araştırmaları yapılmakta ve bu şekilde sizlere destek verilmektedir. Bu sayede hibe desteği alabilmeniz mümkün olmaktadır.

Hibe destek danışmanlık şirketleri size stratejik bir plan hazırlayarak işletmenizin ekonomik etkinliğini arttırmayı amaçlamaktadır. Ayrıca hibe destek danışmanları size hibe ve KOSGEB desteği alabilmeniz açısından da sizlere hizmet vermektedir. Bu sayede yeni bir iş kurabilmeniz ve işletmenizin devamlılığını sağlayabilmeniz mümkün olmaktadır. Hibe danışmanlığı hizmetini tek bir sektör için değil dilediğiniz her sektör için alabilmeniz mümkündür. Bu hizmet, iş kuracağınız her işletme için tek seferli bir şekilde sağlanmaktadır.

Şirketlerin hibe proje danışmanlık bölümleri size şirketinizin projelenme aşamasında yardım etmektedir. Eğer gerekli belgeleri toplamakta veya finansal olarak herhangi bir ekstra desteğe ihtiyaç duymuyorsanız. Gerek duyduğunuz danışmanlık proje alanındaysa hibeproje danışmanı alabilirisiniz. Bu sayede gerekli uzmanlık alanı proje danışmanlığı olan birisinden proje danışmanlığı alırken hibe danışmanlığını da es geçmemiş olursunuz.

KOSGEB ve Hibe Desteği Nedir?

Ticarete atılmak veya kendi işini kurmak isteyen her birey başlangıçta sermaye desteğine ihtiyaç duymaktadır. Bu gibi durumlarda KOSGEB ve çeşitli hibe destekleri sizlere sunulmaktadır. Ancak hibe desteği alabilmeniz için işletme kuruluşunda tüm adımların profesyonel bir şekilde atılması gerekmektedir. Hibe destek danışmanlığı da sizlere bu anlamda hizmet sağlamaktadır. Dilediğiniz her zaman bu hizmetten faydalanarak kısa süre içerisinde istediğiniz hibeyi alabilirsiniz. Devlet destekli sermayeler ile işletmelerinizi ayakta tutabilirsiniz.

KOSGEB, ülkemizde küçük ve orta çaplı işletmelerin sanayideki payı ve etkisini arttırmak amacıyla oluşturulmuştur. Bu sayede yeni kurulan şirketlere yardım dışında çoktan kurulmuş şirketlerin kendini geliştirme ve ilerleme olanakları artıyor. Hibe kredi danışmanlık bölümleri de bulunmaktadır. Hibe kredi danışmalığında ise size ihtiyaç duyabileceğiniz kamusal kredi ve vergi destek fırsatlarını sizlere sunmaktadır. Ayrıca bu fırsatlardan faydalanabilmeniz de hibe danışmanlığı sayesinde gerçekleştirilmektedir.

Kimler Hibe Desteği Alabilir?

Yeniden kurulacak ve işletme açacak bireylerin sermaye desteği alabilmesi için çeşitli işletme kurma eğitimlerinden faydalanması gerekmektedir. Bu sebeple işletme açan herkes hibe desteği alamamaktadır. Hibe destek danışmanlığı hizmetimiz, kısa süre içerisinde istediğiniz hibeyi alabilmenize olanak sağlamaktadır. Bu aşamada tüm eğitimler ve diğer adımlar yine danışmanlar tarafından takip edilmektedir.  başvurabilirsiniz.

KOSGEB danışmanlık firmaları bu süreçte size yardım etmektedir. Sadece şirket kurarken değil şirketinizi ilerletmekte KOSGEB danışmanlık firmalarından destek alabilirsiniz. Özel KOSGEB danışmanlarının fiyatları şirket kalitesi ve danışman uzmanlığına göre farklılık gösterebilir. Bunun haricinde KOSGEB danışmanlık hattı ile de KOSGEB için danışmanlık alabilirisiniz.

İletişim

Investurco

Paylaş:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Son Yazılar

Teknolojik yatırım

Teknolojik Yatırım

Teknolojik yatırım, gelişen ve değişen dünya koşullarına uyum sağlayabilecek gelecek vaat eden ve sürdürülebilir teknolojilerin güncellenerek bugünlere ulaşmasını kapsar. Teknolojinin

Proje Yönetimi

Proje Yönetimi

Proje yönetimi, insanlara yararlı ve gerekli bilgilerin sunulması noktasında bazı bilgi, yetenek, araç, ekipman ve tekniklerin kullanılmasını ifade eden kavramdır.

dış ticaret danışmanlık

Dış Ticaret Danışmanlık

Dış ticaret danışmanlık, firmaların yurtdışında gösterdiği faaliyetlere danışmanlık yapmaktadır. Dış ticaret, işletme ve kurumların uluslararası pazarlarda boy göstermelerine verilen isimdir.

Erasmus Projeleri

Erasmus Projeleri

Erasmus programı sayesinde öğrenciler yurt dışına çıkabilmektedir. Erasmus programı lisans, yüksek lisans, doktora, master öğrencilerine verilmektedir. Yurtdışında verilen bu program