Hibe Destek Danışmanlığı

Hibe Destek Danışmanlığı

Hibe destek danışmanlığı hizmetinin temel amacı hibe alımında veya sonrasında en kolay ve hızlı yolu seçerek zaman tasarrufu sağlamaktır. Hibe desteğinde gerekli AR-GE araştırmaları yapılmakta ve bu şekilde sizlere destek verilmektedir. Bu sayede hibe desteği alabilmeniz mümkün olmaktadır.

Hibe destek danışmanlık şirketleri size stratejik bir plan hazırlayarak işletmenizin ekonomik etkinliğini arttırmayı amaçlamaktadır. Ayrıca hibe destek danışmanları size hibe ve KOSGEB desteği alabilmeniz açısından da sizlere hizmet vermektedir. Bu sayede yeni bir iş kurabilmeniz ve işletmenizin devamlılığını sağlayabilmeniz mümkün olmaktadır. Hibe danışmanlığı hizmetini tek bir sektör için değil dilediğiniz her sektör için alabilmeniz mümkündür. Bu hizmet, iş kuracağınız her işletme için tek seferli bir şekilde sağlanmaktadır.

Şirketlerin hibe proje danışmanlık bölümleri size şirketinizin projelenme aşamasında yardım etmektedir. Eğer gerekli belgeleri toplamakta veya finansal olarak herhangi bir ekstra desteğe ihtiyaç duymuyorsanız. Gerek duyduğunuz danışmanlık proje alanındaysa hibeproje danışmanı alabilirisiniz. Bu sayede gerekli uzmanlık alanı proje danışmanlığı olan birisinden proje danışmanlığı alırken hibe danışmanlığını da es geçmemiş olursunuz.

KOSGEB ve Hibe Desteği Nedir?

Ticarete atılmak veya kendi işini kurmak isteyen her birey başlangıçta sermaye desteğine ihtiyaç duymaktadır. Bu gibi durumlarda KOSGEB ve çeşitli hibe destekleri sizlere sunulmaktadır. Ancak hibe desteği alabilmeniz için işletme kuruluşunda tüm adımların profesyonel bir şekilde atılması gerekmektedir. Hibe destek danışmanlığı da sizlere bu anlamda hizmet sağlamaktadır. Dilediğiniz her zaman bu hizmetten faydalanarak kısa süre içerisinde istediğiniz hibeyi alabilirsiniz. Devlet destekli sermayeler ile işletmelerinizi ayakta tutabilirsiniz.

KOSGEB, ülkemizde küçük ve orta çaplı işletmelerin sanayideki payı ve etkisini arttırmak amacıyla oluşturulmuştur. Bu sayede yeni kurulan şirketlere yardım dışında çoktan kurulmuş şirketlerin kendini geliştirme ve ilerleme olanakları artıyor. Hibe kredi danışmanlık bölümleri de bulunmaktadır. Hibe kredi danışmalığında ise size ihtiyaç duyabileceğiniz kamusal kredi ve vergi destek fırsatlarını sizlere sunmaktadır. Ayrıca bu fırsatlardan faydalanabilmeniz de hibe danışmanlığı sayesinde gerçekleştirilmektedir.

Kimler Hibe Desteği Alabilir?

Yeniden kurulacak ve işletme açacak bireylerin sermaye desteği alabilmesi için çeşitli işletme kurma eğitimlerinden faydalanması gerekmektedir. Bu sebeple işletme açan herkes hibe desteği alamamaktadır. Hibe destek danışmanlığı hizmetimiz, kısa süre içerisinde istediğiniz hibeyi alabilmenize olanak sağlamaktadır. Bu aşamada tüm eğitimler ve diğer adımlar yine danışmanlar tarafından takip edilmektedir.  başvurabilirsiniz.

KOSGEB danışmanlık firmaları bu süreçte size yardım etmektedir. Sadece şirket kurarken değil şirketinizi ilerletmekte KOSGEB danışmanlık firmalarından destek alabilirsiniz. Özel KOSGEB danışmanlarının fiyatları şirket kalitesi ve danışman uzmanlığına göre farklılık gösterebilir. Bunun haricinde KOSGEB danışmanlık hattı ile de KOSGEB için danışmanlık alabilirisiniz.

İletişim

Investurco

Paylaş:

Son Yazılar

Tarım Hibeleri

Tarım Hibeleri

Tarım Hibeleri, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından “Tarıma Yatırım, Geleceğe Yatırımdır” anlayışıyla sunulmaktadır. Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi Programı

Pazar Araştırma Şirketleri

Pazar Araştırma Şirketleri

Pazar Araştırma Şirketleri, pazar araştırmalarını bireysel veya kurumsal müşterileri için gerçekleştirerek onlara en uygun planlama stratejileri oluşturmaktadır. Pazar araştırması genel

KOSGEB Kredi Başvurusu

KOSGEB Kredi Başvurusu

KOSGEB Kredi Başvurusu, KOSGEB tarafından girişimcilere girişimlerine yönelik amaçlarını gerçekleştirebilmeleri doğrultusunda sağlanmaktadır. KOSGEB tarafından girişimci ve işletmelere sağlanmakta olan destekler

KOSGEB E-Ticaret Desteği

KOSGEB E-Ticaret Desteği

KOSGEB E-Ticaret Desteği, KOSGEB T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı tarafından e-ticaret işletmelerine sunulmakta olan