Hibe Destek Danışmanlığı

Hibe Destek Danışmanlığı

Hibe destek danışmanlığı

Hibe destek danışmanlığı hizmeti sizlere bu konudaki en doğru planlanmayı sunmaktadır. Hibe destek ‘’ yatırım yapmak veya işini geliştirmek isteyen kişi veya işletmelere verilen karşılıksız ödenek’’ anlamına gelmektedir. İş kurmak veya geliştirmek isteyen kişiler projesi hakkında detaylı bilgi içeren dosyayı projesine destek verecek kurum veya kuruluşlara sunmalıdır. Hibe destek danışmanlığı bu doğrultuda sizlere sunulan bir hizmettir. Proje dosyalarınızı en doğru şekilde hazırlamanıza ve sunmanıza yardımcı olmaktadır. Hibe desteğini ülkemizde KOSGEB adı altında sunulmaktadır.

KOSGEB’in kaynakları devlet tarafından sağlanmaktadır. Hibe desteği pek çok sektör için verilebilmektedir. Hibe proje danışmanlık alarak en iyi sunumları gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli AR-GE araştırmaları yapıldıktan sonra hibe desteği verilmektedir. Hibe danışmanlık firmaları bu araştırmaları ve sizlerin sunması gereken belgeleri en doğru şekilde toplamanıza yardımcı olmaktadır. Bu danışmanlık hizmetinden faydalanarak girişimde bulunacağınız sektör veya büyütmek istediğiniz işletmeleriniz için hibe desteği alabilirsiniz. Hibe danışmanlık firmaları bu konuda sizlere gereken tüm bilgileri ve detayları vermektedir

KOSGEB ve Hibe Desteği

Hibe destek danışmanlığı uygun fiyata sizlere hizmet vermektedir. Bir işletme kurmak ve ticari hayata başlamak istiyorsanız ve bunu yapmak için sermayeniz yoksa hibe desteği tam bu noktada sizlere çözüm olacaktır. Hibe kredi danışmanlık hizmeti alarak bu konuda profesyonel kişilerden yardım alabilirsiniz.   Bu hibe desteğini sizlere sağlayan başta KOSGEB olmak üzere birkaç kuruluş vardır. KOSGEB uzun yıllardır hibe desteği sağlayan bir resmi kurumdur. KOSGEB açılımından anlaşıldığı gibi küçük ve orta ölçekli işletmeler için hibe desteği sunmaktadır.

KOSGEB danışmanlık firmaları hizmeti alarak en hızlı şekilde krediye ulaşabilirsiniz. KOSGEB’in kuruluş amacı bu işletmelerin ekonomide oynadıkları rolü arttırmak ve ülkedeki istihdam oranını yükseltmektir. KOSGEB sadece yeni kurulan işletmelere hibe desteği sağlamakla kalmayıp şartlarına uyması halinde kurulmuş ve hizmeti devam etmekte olan şirketlere de hibe desteği verebilmektedir. Hibe kredi danışmanlığı hizmeti alarak kurumlarınız için kredi alabilir ve uygun vergilendirme fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Kimler Hibe Desteği Alma Fırsatına Sahiptir?

Hibe destek danışmanlığı alarak bu konudaki aklınızda kalan tüm soruları giderebilirsiniz. KOSGEB tarafından verilen hibe desteğini almak isteyen adayın bazı şartlara uygun olması gerekmektedir. Bu şartlar şu şekildedir;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • 18 yaşından büyük olmak,
  • Üniversitelerde KOSGEB’in kredi sağladığı sektörde lisans eğitimi almış kişiler,
  • Daha önce KOSGEB kredisinden faydalanmamış olmak,
  • 70 saatlik online olarak girişimcilik eğitimini tamamlaması,
  • İşletmeyi açıp vergi levhasını almak,
  • İşletmenin kaydını yaptırdıktan sonra KOBİ beyannamesini doldurup başvuru yapmak.

Sicil kaydı, eski mahkûmları topluma kazandırmak için dikkate alınmamaktadır.  KOSGEB kredisi alacak kişiler ile ufak görüşmelerde yapılmaktadır. Bu kişilerin girişimci ruhlu olup olmadığına bu görüşmelerde bakılmaktadır. KOSGEB danışmanlık hattı ile hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Paylaş:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Son Yazılar

Teknolojik yatırım

Teknolojik Yatırım

Teknolojik yatırım, gelişen ve değişen dünya koşullarına uyum sağlayabilecek gelecek vaat eden ve sürdürülebilir teknolojilerin güncellenerek bugünlere ulaşmasını kapsar. Teknolojinin

Proje Yönetimi

Proje Yönetimi

Proje yönetimi, insanlara yararlı ve gerekli bilgilerin sunulması noktasında bazı bilgi, yetenek, araç, ekipman ve tekniklerin kullanılmasını ifade eden kavramdır.

dış ticaret danışmanlık

Dış Ticaret Danışmanlık

Dış ticaret danışmanlık, firmaların yurtdışında gösterdiği faaliyetlere danışmanlık yapmaktadır. Dış ticaret, işletme ve kurumların uluslararası pazarlarda boy göstermelerine verilen isimdir.

Erasmus Projeleri

Erasmus Projeleri

Erasmus programı sayesinde öğrenciler yurt dışına çıkabilmektedir. Erasmus programı lisans, yüksek lisans, doktora, master öğrencilerine verilmektedir. Yurtdışında verilen bu program